فناوری اطلاعات آماد

شماره ثبت : 431482

اتصال فلش مموری به اندروید |فلش مموری اندرویدی|مودم اندرویدی

خانه // اخبار آماد // اتصال فلش مموری به اندروید |فلش مموری اندرویدی|مودم اندرویدی

اتصال فلش مموری به اندروید |فلش مموری اندرویدی|مودم اندرویدی

  اتصال فلش مموری به اندروید

   

  اتصال فلش مموری به اندروید : شرکت کالیفرنیایی Leef Technology جدیداً دستگاهی به نام Leef Bridge ساخته است که به وسیله‌ی آن می‌توان بین رایانه، Mac، و گوشی‌ها و تبلت‌های اندروید، فایل‌ها را به اشتراک گذاشت. کار با این دستگاه بسیار ساده و درعین‌حال فوق‌العاده کاربردی است. تنها کافی است آن را به گوشی خود متصل کنید و به وسیله‌ی فرایندهای ساده‌ی کپی و پیست، بین فلش مموری ومموری داخل دستگاه، فایل انتقال دهید. حتی می‌توانید موسیقی و ویدیو را از داخل خود فلش مموری پخش کنید. یعنی الزاماً احتیاجی به انتقال به حافظه‌ی دستگاه نیست. آنچه که در این دستگاه حائز اهمیت است، این است که کار شما را بسیار راحت و ساده بدون احتیاج به کابل، بلوتوث، وای فای، و یا سرویس‌های ذخیره‌ی ابری فایل، انجام می‌دهد.
  طراحی این دستگاه مثل بقیه‌ی فلش مموری‌ها است، با این تفاوت که علاوه بر پورت USB، یک پورت micro-USB هم دارد که به گوشی متصل می‌شود. اندازه‌ی آن کمی از فلش مموری‌های معمولی بزرگ‌تر است و در پشت آن یک کاور متحرک وجود دارد که از پورت‌ها محافظت می‌کند تا نشکنند.

  ما Leef Bridge را با یک دستگاه Galaxy S3 امتحان کردیم. . همین که آن را به گوشی متصل می‌کنیم، نرم‌افزار File Manager که بر روی گوشی نصب کرده‌ایم، به طور خودکار باز می‌شود. دقیقاً مشابه یک فلش مموری معمولی که به رایانه متصل می‌شود با Leef Bridge کار می‌کنیم.

  Leef Bridge برای اتصال به گوشی و تبلت به سیستم‌عامل اندروید ۴.۱ احتیاج دارد. Leef Bridge فعلاً در ظرفیت‌های ۱۶ و ۳۲ گیگابایتی عرضه می‌شود و در آینده مدل ۶۴ گیگابایتی آن نیز خواهد آمد.

  از آنجا که Leef Bridge از تکنولوژی USB 2 استفاده می‌کند سرعت انتقال اطلاعات آن متوسط است و نه خیلی زیاد. آن طور که ما امتحان کردیم، یک فایل ویدیوی ۲۲۵ مگابایتی با سرعت انتقال ۴.۱ تا ۵.۱ مگابایت بر ثانیه، بین ۴۴ تا ۵۵ ثانیه طول کشید تا کپی شود. البته وقتی همین ویدیو را از روی Leef Bridge پخش کردیم، بدون توقف و کاملاً روان پخش شد.

   

  جهت اطلاع از  محصولات شرکت فناوری اطلاعات آماد کلیک نمایید

  Tags: , ,