فناوری اطلاعات آماد

شماره ثبت : 431482

دستگاه بلوتوث وایرلس | وایرلس مارکتینگ | تبلیغات وایرلسی

   

  دستگاه بلوتوث وایرلس

   

  دستگاه بلوتوث وایرلس

  (Bluetooth-Wireless)

   

  دستگاه بلوتوث وایرلس

   

   

  دستگاه بلوتوث وایرلس (Bluetooth-Wireless )آماد تحولی شگرف در زمینه تبلیغات و اطلاع رسانی رایگان می باشد.این دستگاه علاوه بر ارسال فایل های بلوتوثی برای مخاطبین تحت پوشش خود در محدوده ۲۰۰ متر مربع جهت ایجاد شبکه وایرلس (هات اسپات HOT SPOT) در فضای لابی مجموعه های مختلفی همچون هتلها ، فرودگاهها ، پاساژها،بانک ها و … با امکان ایجاد فضایی برای دسترسی مخاطبین به اینترنت از طریق شبکه وایرلس(Wifi) استفاده می شود.

   

  دستگاه بلوتوث وایرلس

   

  نحوه عملکرد بلوتوث دستگاه بلوتوث وایرلس آماد :

  این دستگاه با  امکان شناسایی گوشی های تلفن همراه تا شعاع ۲۰۰ متری اطراف خود  ، فایلهای تبلیغاتی را از طریق بلوتوث (Bluetooth) برای کلیه افراد تحت پوشش خود ارسال می نماید. در صورتی که بلوتوث گوشی مربوطه روشن باشد برای گوشی مورد نظر ارسال می نماید و  در صورتی که مخاطبین پیغام مربوطه را بپذیرند فایل تبلیغات بلوتوثی توسط دستگاه  Bluetooth Wireless Amad برای ایشان ارسال شده و در صورتی که مخاطبین پیغام مربوطه را رد نمایند ، دستگاه مجدد نسبت به ارسال آن اقدام نخواهد کرد.

  دستگاه بلوتوث وایرلس

  برخی از مشخصات سیستم وایرلس دستگاه بلوتوث ایرلس ( وایرلس مارکتینگ ):

  از مهمترین کارکردهای دستگاه بلوتوث وایرلس آماد امکان ایجاد فضای شبکه وایرلس جهت دسترسی به اینترنت Hot Spot و ایجاد شبکه اینترانت به منظور تبلیغات وایرلسی می باشد.به طور کلی قابلیتهای این بخش به ۲ دسته تقسیم بندی می گردد.

  ۱)      امکان محدودیت در اتصال کاربران به صفحات اینترنتی به نحوی که کاربر ابتدا  از صفحات و وب سایت هایی که شما مشخص نموده اید دیدن نموده سپس به گشت و گذار در اینترنت بپردازند و

  ۲)      امکان ایجاد شبکه اینترانت ، به ظوری که کاربران به هیچ عنوان امکان دسترسی به اینترنت را نداشته و پس از اتصال به وایرلس دستگاه به صفحات افلاینی که شما طراحی نموده اید دسترسی پیدا خواهند کرد

  در این دستگاه امکان ایجاد صفحات متنوع وب با قابلیت هدایت مشتریان قبل از دسترسی به اینترنت و یا از طریق شبکه اینترانت به این صفحات وجود دارد. بدین ترتیب که پس از برقراری ارتباط میان کاربر و Wifi دستگاه ابتدا مخاطب به اجبار  وارد صفحه و یا سایتی که شما از قبل طراحی و یا در نظر گرفته اید خواهد شد  و پس از گذشت مدت زمان مشخص شده توسط شما،  امکان استفاده از اینترنت را خواهد داشت.

   

  دستگاه بلوتوث وایرلس

   

  همچنین شما می توانید معین کنید پس از انکه مخاطب به اینترنت دسترسی پیدا کرد برای چه مدت زمانی حق استفاده از اینترنت را داشته باشد.در پایان با امکان گزارش گیری آماری از روند اتصال گوشی های تلفن همراه یا رایانه های مختلف بر طبق مک آدرس ، نام گوشی یا رایانه متصل شده به شبکه ، زمان اتصال و میزان اتصال به شبکه می توان نسبت به فرایند شکل گرفته گزارش تهیه کرد.

  برخی از مشخصات سیستم بلوتوث دستگاه بلوتوث ایرلس:

  سیستم بلوتوث دستگاه بلوتوث-وایرلس آماد قادر به ارسال محتویات بلوتوثی به ۱۴ الی ۲۸ نفر به صورت همزمان با محدوده پوشش دهی ۲۰۰ متر مربع  می باشد. این مدل ها کاملا بی نیاز از کامپیوتر و هرگونه تین کلاینت بوده و با وجود داشتن سیستم عامل لینوکس امکان هک شدن انها به صفر خواهد رسید. حافظه داخلی این دستگاه ها ۱۲۸ مگابایت بوده و در صورت درخواست مشتری امکان گذاشتن باتری پشتیبانی از جنس لیتیوم با قدرت نگهداری شارژ تا ۸ ساعت وجود دارد

  کلیه دستگاه های بلوتوث آماد  دارای سیستم خنک کننده داخلی بوده و به همین جهت  قابلیت روشن بودن شبانه روزی بدون بالارفتن دما را خواهد داشت. برنامه ریزی و بروز رسانی این دستگاه ها بسته به نوع آنها از طریق فلش مموری ، شبکه لن ، اینترنت و پورتال تحت وب امکان پذیر می باشد.

  دستگاه بلوتوث -وایرلس آماد دارای پردازشگر قوی با قدرت ۴۰۰ مگابایت بوده و با  قابلیت شناسایی انواع گوشی های تلفنهای همراه که دارای بلوتوث هستند داده های بلوتوثی را با سرعت نزدیک به ۱۰۰ کیلوبایت ارسال می نماید . قدرت ارسال یک فایل ۲۰۰ کیلوبایتی نیز در این سیستم ها بین ۴ الی ۶ ثانیه می باشد.

  امکان مدیریت از راه دور این دستگاه ها بسته به مدل آنها در صورتی که تحت شبکه بوده و امکان اتصال به اینترت را داشته باشند از طریق پورتال تحت وب آنها امکان پذیر بوده و در ها جا و مکانی تنها از طریق یک سیستم متصل به اینترنت امکان گزارش گیری و بروز رسانی محتویات دستگاه میسر خواهد بود.

  این دستگاه ها قابلیت ارسال انواع فایل ها شامل فایل های تصویری ( GIF, JPG , PNG , BMP ) ، فایل های صوتی (AV , MP3 , WAV, Midi) ، فایل های ویدئویی (, MPG MP4 , 3GP , RM ) ،کارت ویزیت ( VCARD ) ،فایل های تقویم (VCAL ) ، نرم افزار و بازی(JAR , SIS )  را دارا می باشند.

   

  دستگاه بلوتوث وایرلس

   

  کلیه دستگاه ها دارای استاندارد از کشور چین و نشان CE ویژه صادرات به کشور های اروپای بوده  و همچنین ۱۲ ماه گارانتی تعویض از سوی شرکت فناوری اطلاعات اماد خواهند داشت.

  این دستگاه  دارای نرم افزار ویندوز جهت کنترل آنها و انتقال محتوی بلوتوثی از طریق فلش مموری ، شبکه LAN و اینترنت می باشد.این نرم افزار  امکان گزارش گیری کامل از روند ارسالهای موفق و ناموفق بصورت نموداری و گرافیکی برحسب مک آدرس گوشیهای تلفن همراه ، نام بلوتوث گوشی ها ، زمان و تاریخ ارسالی فایل به گوشی ها و… را خواهد داشت و در نهایت پس از عمل گزارش گیری قابلیت گرفتن خروجی اکسل از کلیه گزارش های ارسال بلوتوث وجود بر روی نرم افزار بلوتوث فراهم شده است.

  کلیه تنظیمات دستگاه Bluetooth-Wireless (دستگاه وایرلس مارکتینگ ) از لحاظ ارسال مجدد یا عدم ارسال مجدد به گوشیهایی که تبلیغات را با موفقیت دریافت کرده اند و به افرادی که بهنگام دریافت فایل بنا به هر دلیل ارتباط آنها با دستگاه قطع شده از این نرم افزار قابل اعمال می باشد.نحوه ارسال بلوتوث از این دستگاه ها به اشکال گوناگون از قبیل ارسال به صورت ارسال بلوتوث انبوه ، ارسال بلوتوث گروهی، تصادفی ، ترتیبی ،ارسال زمانبندی شده (ارسال در تاریخ و ساعت مشخص)  ، قرعه کشی(لاتاری) و دوره ای قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب آنها تنظیمات را از طریق نرم افزار اعمال می نماییم.

  جهت اطلاع از سایر محصولات شرکت فناوری اطلاعات آماد کلیک نمایید

  Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,