فناوری اطلاعات آماد

شماره ثبت : 431482

دوربین مدار بسته | نصب دوربین مدار بسته |فروش دوربین مدار بسته

خانه // محصولات آماد // دوربین مدار بسته | نصب دوربین مدار بسته |فروش دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته | نصب دوربین مدار بسته |فروش دوربین مدار بسته

  دوربین مدار بسته آماد

   

  دوربین مدار بسته

   

  شرکت فناوری اطلاعات آماد با شماره ثبت ۴۳۱۴۸۲ وارد کننده و مجری نصب انواع دوربین مدار بسته IP و آنالوگ با برندهای معتبر هایک ویژن ، سامسونگ ، کمپیون و … می باشد.

  خرید دوربین مدار بسته جهت تسهیل در روند کار و بهبود کیفیت اجرا در ۳ مرحله صورت می پذیرد:

  ۱-  مشاوره حضوری و طراحی پلن اولیه

  ۲- انتخاب نوع و مدل دوربین مدار بسته

  ۳- نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته

  دوربین مدار بسته آنالوگ :

  به طور کلی سیستم مداربسته آنالوگ را می‌توان به سه بخش طبقه بندی نمود:

  در بخش اول تصویر برداری از منطقه صورت می‌پذیرد، این کار توسط دوربین های مداربسته آنالوگ صورت می گیرد که در انواع  دوربین صنعتی یا باکس، بالت یا استوانه (که به فشنگی یا تفننگی هم معروف هستند)، دام ، اسپیددام ، و… را قابل ارائه می باشند.برخی از دوربین های مداربسته آنالوگ قابلیت دید در شب را نیز دارند که به دوربینهای دید در شب یا دوربین های IR معروفند و بیشتر از نوع دوربین های دام و بالت می باشند.

  بخش دوم بستر ارتباطی می‌باشد. برای انتقال تصویر عمدتاً از کابل کواکسیال استفاده می‌شود، اما در مسیرهای طولانی‌تر نیاز به فیبر نوری داریم تا افت تصویر ناچیز باشد.

  بخش سوم ذخیره سازی تصویر ارسالی دوربینهای مداربسته و مدیریت آن‌ برای نمایش است. دستگاه های این بخش به دستگاه ضبط تصویر آنالوگ یا دستگاه ذخیره ساز ویدیو دیجیتال – به اختصار DVR معروفند.

  دوربین مداربسته تحت شبکه ( IP ) :

   

  دوربین مدار بسته

   

  به دوربین مداربسته IP یا IP Camera و دستگاه NVR و رکوردرهای تحت شبکه معروف هستند. دوربین های مداربسته تحت شبکه کیفیت تصویر بالاتری نسبت به دوربین مداربسته آنالوگ ارائه می دهند.محصولات تحت شبکه کیفیت تصویری از پایه D1 تا ۲۹ MP و بالاتر را پوشش می دهند. هم اکنون دوربین IP با کیفیت تصویر ۲۹ MP در بازار موجود می باشد. تصویر دوربین مداربسته IP از طریق کابل شبکه انتقال می یابد.

  دوربین های انالوگ و IP آماد در انواع مدل های دام ، سقفی ، صنعتی ، زوم دار ، مادون قرمز ، اسپید دام ، مینیاتوری و آنالوگ موجود بوده که با توجه به شرایط محیطی محل مورد استفاده قابل به کار گیری می باشند.

  شرکت فناوری اطلاعات آماد با کادری مجرب آمادگی خود را جهت مشاوره حضوری و بازدید از محل به منظور بهبود کیفیت کار ،اجرا و نصب دوربین با بالاترین کیفیت اعلام می دارد.

   

  جهت اطلاع از سایر محصولات شرکت فناوری اطلاعات آماد کلیک نمایید

   

  Tags: , ,