فناوری اطلاعات آماد

شماره ثبت : 431482

سئو و بهینه سازی سایت |سئو چیست؟| seo | آموزش سئو

خانه // اخبار آماد // سئو و بهینه سازی سایت |سئو چیست؟| seo | آموزش سئو

سئو و بهینه سازی سایت |سئو چیست؟| seo | آموزش سئو

  سئو و بهینه سازی سایت

  SEO گرفته شده از کلمات Search Engine Optimization است و در زبان انگلیسی کلماتی که اختصار میشوند باید به صورت جدا جدا تلفظ گردد و تلفظ صحیح آن «اس . ای . او» میباشد

  سئو و بهینه سازی سایت به معنای تکنیکهایی است که با استفاده از آنها می توان رتبه سایت مورد نظر را در نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجو بهبود داد. در حال حاضر متخصصین سئو از بالاترین درآمد در بین انواع متخصصین در رشته IT برخوردار هستند.سئو یک فعالیت دائمی و دراز مدت است. در طول زمان الگوریتم های گوگل تغییر می کند، وضعیت رقبای شما متفاوت می شود و نیازهای شما نیز تغییر می کند. بنابراین سئو یک بخش اساسی و دراز مدت در هر سایت اینترنتی است.

  متخصص سئو کیست؟

  متخصص سئو به کلیه فعالیت هایی که در زمینه بهینه سازی سایت و سئو باید انجام شود احاطه کافی داشته و از الگوریتم های موتورهای جستجوی برتر همچون گوگل آگاهی کافی دارد تا بتواند صفحه وب منتخب برای عملیات سئو را بر طبق خواست خود در رتبه های بالاتر قرارد دهد.

  بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید.اهمیت این موضوع از انجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده میکنند.برخلاف تصور بسیاری از افراد سئو نه آنقدر ساده است که هر شخصی به راحتی بتواند آن را یاد بگیرد و نه آنقدر سخت است که فقط یک برنامه نویس حرفه ای از پس آن بر بیاید.

  تکنیک های سئو را می توان به دو گروه عمده تقسیم می شود:
  ۱- تکنیک‌هایی که موتورهای جستجوگر آنها را برای یک طراحی خوب پیشنهاد می‌کنند و تایید می‌کنند.
  ۲- تکنیک‌هایی که موتورهای جستجوگر آنها را تایید نمی کنند

  سئو (SEO) نیاز به زمان دارد و نمی توان پس از سئو (SEO) کردن سایت انتظار جهش ناگهانی در رتبه سایت را داشت و بایستی توجه داشت که روند موجود در حوزه دانش سئو (SEO) با پیچیده تر شدن الگوریتم های موتورهای جستجو، پیچیده تر می شود. لذا تکیه بر نکاتی چند و عدم مطالعه باعث خسارات سنگینی بر میزان ترافیک سایت می شود.

  علم بهینه سازی موتور جستجو در مورد روشهای فنی مانند عنوان صفحه مناسب، تگ ها و متا تگ ها، کلمات کلیدی و عبارات کلیدی و توضیحات مناسب سایت و کلاً محتوایی که موتورهای جستجو دوست دارند، مطالعه می کند.

  جهت دریافت اطلاعات در مورد محصولات شرکت فناوری اطلاعات آماد کلیک نمایید

  Tags: ,