فناوری اطلاعات آماد

شماره ثبت : 431482

سیستم تلفنی voip | تلفن اینترنتی | راه اندازی تلفن voip |تلفن ip

خانه // اخبار آماد // سیستم تلفنی voip | تلفن اینترنتی | راه اندازی تلفن voip |تلفن ip

سیستم تلفنی voip | تلفن اینترنتی | راه اندازی تلفن voip |تلفن ip

   

   سیستم تلفنی voip آماد

   

  سیستم تلفنی voip

   

  VoIP ( برگرفته از Voice over internet protocol ) که با نام IP تلفنی نیز از آن یاد می شود ، امکان استفاده از اینترنت به منظور مکالمات تلفنی را فراهم می نماید.سیستم تلفنی voip  نسبت به مراکز تلفن معمولی، پایداری و انعطاف بیش‌تری دارند. تلفن­‌های معمولی با سیگنال­‌های آنالوگ کار می‌کنند و مشکلات زیادی را به همراه دارند اما سرویس VoIP با سیگنال­‌های دیجیتال کار می‌کند و تنها نیازمند یک اتصال اینترنت، نظیر DSL است.

  با توجه به هزینه های هنگفت برقراری تماس تلفن بین شهری مخابراتی و جایگزین شدن شبکه­ های تلفنی مبتنی بر IP به جای شبکه های تلفن سوئیچینگ مداری ، شرکت فناوری اطلاعات آماد با گردآوری مجموعه ای از متخصصین اقدام به ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه ویپ ، راه اندازی و پیاده سازی تکنولوژی VOIP  ،آموزش و پشتیبانی VOIP جهت شرکت ها ، سازمان ها  و موسسات به صورت کاملا تخصصی نموده است.

  از مهمترین دستاوردهای سیستم تلفنی VOIP آماد میتوان به موارد ذیل اشاره نمود :

  ۱) کاهش هزینه­ های تماس، سخت افزار و نگهداری سیستم در تلفن IP

  2) عدم نیاز به کابل کشی مجزا جهت راه اندازی سیستم تلفنی voip و استفاده از بستر شبکه برای انتقال صدا و افزایش تعداد node ها بدون افزایش سیم های معمولی سانترال ها.

  ۳) قابلیت ارتباط رایگان بین شعب مختلف از طریق بستر شبکه ( Internet ، Intranet ، Wireless )

  4)گزارش گیری مدیریتی از عملکرد Call Center به تفکیک پرسنل از کلیه تماس ها از جمله اینکه از کدام داخلی و در چه زمانی با چه شماره هایی تماس گرفته شده و طول مکالمه چقدر بوده است. 

  ۵) امکان ضبط مکالمات،شنود آنلاین خطوط ، صندوق صوتی و ماشین فکس مجازی

  ۶) قابلیت تعریف حالات مختلف زمانی (روز ، شب ، نهار ، تعطیلات و زمان استراحت)

  ۷) امکان برقراری تماس های تبلیغاتی و اطلاع رسانی

  ۸) هزینه‌ی بسیار پایین نگه‌داری سیستم تلفنی voip نسبت به شبکه‌های مخابراتی کنونی و به دنبال آن،‌ قیمت پایین مکالمه‌ی تلفنی.

  ۹) جابه‌جایی آسان شماره‌های تلفنی به این معنا که یک شماره تلفنی مانند یک آدرس پست الکترونیکی از هر نقطه‌ای از دنیا قابل دسترسی خواهد بود و می‌توان از طریق آن تماس گرفت و یا با آن ارتباط بر قرار کرد.

  ۱۰) این سرویس بدون هیچ هزینه ای ارتباط دو نقطه که به دستگاه VoIP مجهزند را برقرار می کند. از طرفی هزینه تماس بین دو شهر متفاوت که به VoIP مجهزند را با میانجی یک دستگاه VoIPکاهش می دهد

  ۱۱) دارا بودن امکاناتی چون: Caller ID، Call Waiting، Call Transfer، Repeat Dialing و Return Call

  لطفا جهت دریافت کاتالوگ و اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید